В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1373

Ремонтни дейности

Начало
12.01.2022
ID:
1373

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Аврамов/ управител на СБА Асеновград/

Място/адрес: Асеновград, ул. Козановско шосе 1

Описание: Здравейте! Преди 2месеца се разкопа пътя пред СБА за полагане на ел. кабел но не се възстанови в нормалния му вид. Желая, да се направи проверка кой е отговорен за възстановяването на пътя и да изискате да го извърши!Поздрави!


Статус: В процес