В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №1371

Улично осветление

Начало
11.01.2022
ID:
1371

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мария

Място/адрес: Бул. България 24

Описание: Искам да подам сигнал за лампата над пешеходната пътека на Бул. България 24, която от 1 месец не свети и е предпоставка за опасни инциденти.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител