В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1370

Ул. Асен Карастоянов- тежък трафик

Начало
11.01.2022
ID:
1370

Предложение

Подаден от: Пресиян Русинов

Място/адрес: ул. „Асен Карастоянов“ 6, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, обръщам се към вас с проблема за трафика на ул. Асен Карастоянов по време на училищната учебна година. Тъй като родителите взимат децата си с автомобили особено в зимния сезон когато вали и е студено, придвижването по улицата става невъзможно за два автомобила. Допълнително усложнява обстановката и хранителния супермаркет по надолу по улицата посока градския плаж. За нас живущите на ул. Асен Карастоянов ситуацията е неприятна и смятаме че най- справедливото решение е улицата да стане еднопосочна, по пример на съседната ул. Любен Каравелов ( между ОУ " Петко Каравелов' и болницата). Вярваме че ще обърнете внимание на проблема. С уважение.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 21.03.202215:42
    Уважаеми господин Русинов, уведомяваме Ви, че по новия Генерален план за организация на движението ул. „Асен Карастоянов“ е еднопосочна улица. През 2022 година предстои въвеждането й в еднопосочна улица.
  • 12.01.202208:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали