В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1369

Препълнение контейнери за разделно събиране на отпадъци

Начало
10.01.2022
ID:
1369

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: ул.Иван Вазов

Описание: Контейнерите за разделно събиране на отпадъци, намиращи се на ул.Иван Вазов /жълтия и зеления/ са толкова препълнени, че боклука вече пада отвън и замърсява улицата.Никаква фирма не минава да ги изпразва ! Докога ще ги чакаме да си приберат отпадъците, които съвестните граждани събират и изхвърлят разделно ??? Отделно сметосъбиращата фирма, изобщо не си почистват около контейнерите . Навсякъде се въргалят боклуци !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.01.202211:05
    Уважаема госпожо Маркова, контейнерите с жълт цвят се обслужват 2 – пъти месечно, в два последователни дни, четири пъти месечно, а тези със зелен цвят - веднъж на три месеца. Контейнерите ще бъдат обслужени на 13.01. или 14.01.2022 г. спрямо графика за обслужване.
  • 11.01.202208:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали