В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1368

Спешно

Начало
10.01.2022
ID:
1368

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Георги Петров

Място/адрес: Кръстовището на "Поп Ангел Чолаков" и ул""Бреза"

Описание: Паднала врата на табло улично осветление,таблото е под напрежение!


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител