В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №1367

Няма улично осветление

Начало
10.01.2022
ID:
1367

Неработещо улично осветление

Подаден от: Диана Стефанова

Място/адрес: Кв. Долни воден

Описание: От извесно време няма улично осветление на ул. Ангел Кънчев в кв. Долни воден


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител