В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №1365

Проблем с чистотата

Начало
09.01.2022
ID:
1365

Отпадъци/почистване

Подаден от: Стоян Колев

Място/адрес: княз Александър Батенберг 78

Описание: Г-н кмете,молим Ви сменете мястото на двата контейнера,които сега се намират точно пред прозорците ни ,на ул Княз Александър Батенберг 78.Мръсотията около тях е неописуема. Всяка сутрин около 5ч. се будим от шума на камиона ,който събира отпадъците. Поглеждайки през прозорците си ,денонощно гледката е една и съща -роми ,ровещи в контейнерите и разпръскващи отпадъците наоколо.Бусове,коли и каруци идвайки от къде ли не струпват тонове боклуци около казаните. Там ли е мястото на тези контейнери!? Точно под прозорците ни? Моля Ви махнете ги,защото наистина не се издържа!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 11.01.202211:04
    Уважаеми господин Колев, уведомяваме Ви, че ще бъде засилен контрола за спазване на нерегламентираното изхвърляне на отпадъци около контейнерите за битови отпадъци. В бюджет 2022 г. ще бъдат заложени средства за изграждане на джобове, след което ще се обмисли друго подходящо място за преместване на съдовете за смет.
  • 10.01.202208:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали