В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №1363

Няма улично осветление

Начало
08.01.2022
ID:
1363

Неработещо улично осветление

Подаден от: Петя

Място/адрес: Ул.Миньор 50

Описание: От месеци нямаме улично осветление. Пълен мрак е.Няколко пъти се обаждах до общината.Приемаха ми сигнала и казваха,че проблема ще бъде отстранен,но уви.....И така месеци наред!Никой не го интересува и никой не решава проблема!А вечер като се прибирам след работа и нищо не се вижда си е "мой"проблем.Още пет улични стълба след нас не работят!Срамота!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител