В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1361

Нерегламентирано сметище

Начало
08.01.2022
ID:
1361

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петя

Място/адрес: Гр.Асеновград, Ул.Миньор 50

Описание: Нерегламентирано сметище на Ул.Миньор 50.Проблемът е от години.Точно срещу входната ми врата има тонове боклуци,които явно не правят впечатление на никой!В кой век живеем, за да сме свидетели на такава мизерия...Цялата махала и половината град идват,за да изхвърлят боклука. Подавани множество сигнали,но без резултат. И това е главен път,път по който трябва да минат хората,за да стигнат до гробищата. Да не говорим и за глутниците кучета,които пак заради същия боклук са постоянно там.Безобразие и мизерия....,нямам думи....


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.01.202211:01
    Уведомяваме Ви, че е възложено на фирмата изпълнител да предприеме действия по почистване на нерегламентираното замърсяване. След спиране на валежите ще започне почистване на отпадъците. Извършват се проверки от служители на Община Асеновград и РУ – Асеновград за констатиране на нарушители изхвърлящи нерегламентирано битови и строителни отпадъци. При констатиране на нарушители се налагат съответните административни санкции.
  • 10.01.202208:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали