В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №1360

Улично осветление ул.Христо Ботев 46

Начало
07.01.2022
ID:
1360

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мевлян

Място/адрес: ул. „Христо Ботев“ 46, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Уличното осветление между сградите на ул.Христо Ботев№ 44 и №46 НЕ работи от 6 месеца !!!!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител