В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №136

Увреждане на ул. Гергана кв. Горни Воден

Начало
08.04.2020
ID:
136

Пропаднал път

Подаден от: Атанас Петров

Място/адрес: ул. Гергана кв. Горни Воден посока с. Руен

Описание: Поради извозване на дървен материал от тежко натоварени камиони по ул. Гергана, свързваща кв. Горни Воден през вилна зона Сингел към с. Руен, посоченият черен път е оставен в много лошо състояние - на няколко места е изровена наличната каменна настилка, на 2 места са се образували 30-40см-рови коловози, трудно проходими за всякакви автомобили. Моля да се възстанови пътя или поне да се достави материал - напр. натрошен камък в достатъчно количество, ще помогнем с работата, ако се наложи.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 16.04.202013:03
    Уважаеми г-н Петров, община Асеновград е изпратила писмо до Дирекция "Горско стопанство" (ДГС), за да посочат фирмата, извозваща материала, след което същата ще бъде задължена да възстанови пътната настилка - там, където е разрушена.
  • 09.04.202014:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали