В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №1359

кв.Дони Воден ул. Крайречна 2 - вече 2 месеца без улично осветление !

Начало
07.01.2022
ID:
1359

Неработещо улично осветление

Подаден от: Shaban Uzunov

Място/адрес: Ул. Крайречна 2

Описание: Вече от два месеца няма улично осветление. При всяко обаждане на общината (5 ПЪТИ ) ни се праща екип на ЕВН. След като пристигне екипа започва да се кара защо сме ги извикали и 5 ПЪТИ ни се обяснява че това е проблем на общината ! Аз 5 пъти се чеша по главата и ВИНОВНО отговарям че не съм ги извикал а са ги извикали от общината ! и така вече 5 ПЪТИ ! А улично осветление НЯМА !


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител