В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №1358

Неработещо улично осветление

Начало
06.01.2022
ID:
1358

Неработещо улично осветление

Подаден от: Марина Стоянова

Място/адрес: Княз Александър Батенберг 78

Описание: Относно сигнал -1355 за който написахте ,че повредата е отстранена.Е това НЕ е вярно и на въпросният адрес е все такъв мрак . Дойдоха двама мъже и подмениха крушката на лампата за 30 секунди и си тръгнаха без да се уверят ще светне ли изобщо лампата. Е тя така и не светна!!! Моля решете проблема в най-кратък срок,защото този мрак създава предпоставки за неспирни купони на хора от малцинствените групи точно под прозорците на живущите на въпросното място. Прилагам снимка на лампата след"ремонта".


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител