В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №1357

неработещо улично осветление и уж отстранен проблем втори път

Начало
06.01.2022
ID:
1357

Неработещо улично осветление

Подаден от: Аргир

Място/адрес: ул. „Струма“ 19, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля вземете се в ръце, подадох първи сигнал 1281, после 1330, за едно и също неработещо улично тяло и отговаряте, че проблема е отстранен и двато пъти. Да, ама НЕ. Заповядайте в 18ч, като се стъмни и светнат другите лампи за да се уверите, че нищо не е отстранено.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител