В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1356

Неработещо улично осветление на ул. Дунав

Начало
06.01.2022
ID:
1356

Неработещо улично осветление

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Атанас Маринов 3

Описание: Има неработещо улично осветление на ул. Дунав между пресечките с ул. Костадин Балтов и ул. Атанас Маринов. 2- те лампи не светят.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител