В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1355

Неработещо улично осветление

Начало
04.01.2022
ID:
1355

Неработещо улично осветление

Подаден от: Марина Стоянова

Място/адрес: Княз Александър Батенберг 78

Описание: Неработещо улично осветление точно до "Градското сметище" на княз Александър Батенберг 78. Моля да бъде поправено уличното осветление на въпросният адрес,понеже в комбинация с вечно непочистените контейнери ,дава усещането на многото живущи тук ,че се намираме дълбоко в някоя ромска махала.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител