В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1354

проблем с движението на ул. Велико Търново

Начало
02.01.2022
ID:
1354

Предложение

Подаден от: Димитър Капсъзов

Място/адрес: гр.Асеновград, бул.България 73

Описание: Кога ще предприемете мерки по-организация на движението на ул. Велико Търново и специално на кръстовището с ул. Гоце Делчев. Липсва знак за забранено спиране и паркиране на ул. Велико Търново и колите буквално запушват едната лента за движение. Тротоарите на тази улица можеше да се направят по-тесни за да има място и за паркиране на коли и за нормално движение на улицата. Същата е и ситуацията и на ул. Гоце Делчев... Кога ще има патрулиращи екипи от общината, които да минават и да глобяват нарушителите, тъй като е ясно, че патрулните екипи на КАТ не могат или не искат да си свършат работата?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.03.202215:35
    Уважаеми господин Капсъзов, уведомяваме Ви, че е извършена справка в Генералния план по организация на движението, от която се установи, че по ул. „Велико Търново“ от отсечката с ул. „Гоце Делчев“ до ул. „Ген. Дандевил“ няма въведена организация забраняваща паркирането на пътя. Вашия сигнал ще бъде разгледан на заседание на областната комисия по безопасност на движението.
  • 04.01.202208:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали