В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1352

Орязахте грешното дърво

Начало
30.12.2021
ID:
1352

Друго

Подаден от: Георги Кръстев

Място/адрес: Асеновград, ул. Никола Кръстев №3

Описание: Здравейте, искам да Ви уведомя, че във връзка с подадения от мен сигнал #1276 за опасно дърво на ул. "Никола Кръстев" пред №3, на 15 декември 2021г. бе орязана короната на друго дърво, находящо се на същата улица, но пред № 11, за което дърво не е подаван сигнал. Ето защо следва да изпратите екип, който да окастри правилното дърво, за което е подаден горецитираният сигнал и което дърво представлява опасност.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител