В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №1351

Запушена дъждовна шахта

Начало
30.12.2021
ID:
1351

Отпадъци/почистване

Подаден от: Никола Стойков

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 5, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: За втори път пускам сигнал за тази шахта, създаваща изключително много неприятности на всички участници на движението в района, където са позиционирани две пешеходни пътеки на възлово кръстовище , при всеки дъжд. Видно е , че скорошната намеса на високоспециализирана техника , дошла на помощ от ВиК Пловдив, да я наречем с обикновена реч -автомобил на Woma с екип, за отпушването на шахтата е явно неуспешна. Явно иска още по-специализирана намеса, започвайки обезателно с диагностицирането на запушването чрез микрокамера на дълъг гъвкав накрайник . После вече може да решите дали ще копаете с багера, с кирки и лопати или друго. Може и направо да копаете , ако искате.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 30.12.202116:43
    Уважаеми господин Стойков, уведомяваме Ви, че община Асеновград извърши машинно почистване на дъждоприемните шахти, намиращи се на ул. „Васил Левски“ до джамията. Установи се проблем с канализационната тръба, поради което водата не може да се оттича. Подаден е сигнал до фирмата, която изгради горепосочените шахти за предприемане на действие за отстраняване на проблема.
  • 30.12.202112:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали