В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1350

Участък в лошо състояние между с.Новаково и с.Искра.

Начало
28.12.2021
ID:
1350

Опасна улична дупка

Подаден от: Иван Касавълчев

Място/адрес: V3XF+F9 Новаково, България

Описание: Отсечката от разклонът към село Искра до бившият военен завод е в окаяно състояние. Участакът е около 50 метра и е покрит с огромни дупки, които няма как да бъдат заобиколени.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.03.202214:40
    Здравейте, уведомяваме Ви, че участъкът е част от общинска пътна мрежа, същият ще бъде предвиден за частично изпълнение в текущите ремонти на уличната мрежа в община Асеновград.
  • 29.12.202108:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали