В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №135

Извънредно положение

Начало
08.04.2020
ID:
135

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Добромир

Място/адрес: кв. Запад бл.109

Описание: Преди време попитах за предупредителни табели на детските площадки. Върнахте ми отговор , който съвпадна с извънредните мерки. За съжаление , има една групичка деца които са всекидневно на площадката (до бл.109). Дори и полицията не помага . пак се връщат. Този път ще помоля за табели наистина . Не си взимат поука . Дано предупрежденията да помогнат.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.04.202012:58
    Здравейте! Предприети са мерки. Поставени са сигнална лента и табели, които забраняват посещението на всички спортни и детски площадки в Асеновград. Същата мярка е предприета и в населените места в общината.
  • 09.04.202009:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали