В процес 187 Приключени 2648

Сигнал №1349

Сметосъбиране

Начало
28.12.2021
ID:
1349

Отпадъци/почистване

Подаден от: Мюмюн Байрямов

Място/адрес: Гр. Асеновград ул. Матей Преображенски

Описание: Скоро поставеният контейнер за смет до ул. Матей Преображенски №35 не се почиства, като другите по улицата са почистени


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител