В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №1348

Не работещо улично осветление

Начало
26.12.2021
ID:
1348

Неработещо улично осветление

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Ул. Родолюбие 44

Описание: Не работи уличното осветление от адрес ул. Родолюбие 44 до пресечката с Дружба.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител