В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1345

Паспортна служба

Начало
23.12.2021
ID:
1345

Предложение

Подаден от: Кристина Гъркова

Място/адрес: РПУ Асеновград

Описание: Здравейте! Днес подадох документи за подновяване на задграничен паспорт. Скарах се с голяма част от чакащите там понеже няма никаква организация на чакащите хора. Имам няколко предложения, които биха подобрили организацията. 1. Да инсталирате машина за номерца, така хората ще си теглят номер и ще се избегнат пререждания и пререкания 2. Поставете прегради, които да карат хората да се нареждат на опашка и да се избегне пререждането 3. Обявете определени часове само за получаване на готовите документи - например от 10 до 11 гишетата да работят само за получаване на документи. Така получавашите няма да чакат дълго за получаването и подателите няма да чакат по-дълго, понеже са непрестанно пререждани от получатели. Ако това е обявено в раб време, хората ще знаят и планират кога да дойдат.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител