В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1341

Непочистен път до Белинташ и вилно селище "Сабазий"

Начало
23.12.2021
ID:
1341

Проблеми със зимното почистване

Място/адрес: RXVC+V5 Сини връх, България

Описание: Информираме Ви за непочистен път и липса на достъп до Белинташ и вилно селище "Сабазий", поради което туристи не биха могли да достигнат до тези две дестинации по време на Коледните празници.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 29.12.202116:23
    Уважаема госпожо Атанасова, благодарим за подадения сигнал. Същия бе насочен в деня на получаването му, към фирмата, която се грижи за снегопочистването в този район. Към 23 декември 2021 г., са почиствали главни пътища и такива от първостепенно значение от общинската пътна мрежа, имаме уверение от фирмата, че указания участък е почистен на 25 декември 21 г.
  • 23.12.202111:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали