В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №134

Изоставен автомобил

Начало
08.04.2020
ID:
134

Друго

Подаден от: Бойко Стоянов

Място/адрес: Асеновград, ул. "Хр. Ботев" 9 (до оградата на ОУ "Отец Паисий" ок

Описание: Автомобилат е изоставен върху общинска земя минимум от 8г.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 26.04.202021:53
    Уважаеми г-н Стоянов, на автомобила е поставен предупредителен стикер. Чрез него се уведомява собственика, че трябва да премахне колата доброволно. В случай, че това не се случи в определения предварително срок, община Асеновград ще предприеме действия по организиране отстраняването на автомобила от общинския терен.
  • 09.04.202009:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали