В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1338

Дупка на пътното платно пред сладкарница Нико

Начало
22.12.2021
ID:
1338

Опасна улична дупка

Подаден от: Андония

Място/адрес: Ул велико търново , на светофара посока гарата

Описание: Дупка с размери 60х40 см опасна за автомобилите ! При преминаване през нея с ниска скорост - спукана гума , изкривена джанта , счупен носач .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител