В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1337

Дупки по ул. Марица

Начало
22.12.2021
ID:
1337

Опасна улична дупка

Подаден от: Олимпия Зехтинска

Място/адрес: ул. „Марица“ 4В, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Улицата е с много дупки. Предпоставка за ПТП. Моля за спешен ремонт.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител