В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №1336

Проблем с чистотата

Начало
22.12.2021
ID:
1336

Отпадъци/почистване

Подаден от: Марина Стоянова

Място/адрес: княз Александър Батенберг 78

Описание: Здравейте! На адреса посочен по-горе, имаме сериозен проблем с чистотата около казаните. Това пространство е превърнато в сметище. Дори след почистване от наша страна ,са нужни само часове за да се превърне отново в сметище. Денонощно казаните са посещавани от роми,които не само ровят в тях,но и изкарват и разпръсват всички отпадъци около казаните.Освен това заради неработещото улично осветление непосредствено до казаните,това място се ползва през ноща за сметище на строителни отпадъци,които биват разтоварвани от бусове. Тази гледка е само на няколко метра от прозорците и терасите на много живущи. Молим за вашата помощ! Нека тези казани бъдат преместени на по-подходящо място/напр.на гърба на някоя сграда,така никой няма да е принуден да съзерцава това бунище денонощно/. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 29.12.202109:16
    Уважаема госпожо Стоянова, във връзка с подадения от Вас сигнал Ви уведомяваме Ви, че ще бъде съставена комисия от експерти съвместно с фирмата изпълнител, за избор на друго подходящо място касаещо разположението на контейнерите, с цел по добра среда за живот на гражданите и правилна експлоатация на съдовете за битови отпадъци
  • 22.12.202115:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали