В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №1335

Пропаднал тротоар

Начало
21.12.2021
ID:
1335

Опасна улична дупка

Подаден от: Златка Андреева

Място/адрес: ул. „Конушка“ 22, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Пропадна тротоара между № 22 и № 24 на ул.Конушка и се отвори дупка , в която може да падне човек. Оказа се ,че под тротоарните плочки по време на дъждовете е изнесен пясъка и също така под част от асфалта е кухо . Въпрос на време е да пропадне и пътната настилка!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.06.202216:53
    Предвид всички сигнали за компрометирани тротоарни настилки Ви информираме, че всички се събират и систематизират в списъци за извършване на текущ ремонт на уличната мрежа в гр. Асеновград. При извършените огледи на място и за посрещане на нуждите за нормална проходимост, считаме, че е необходимо всеки един участък да бъде отремонтиран с по-голяма квадратура именно с цел трайно решаване на проблема компрометирания участък. Предвид горното Ви уведомяваме, че при следващи текущи ремонти ще имаме предвид участъка от тротоарната мрежа описан в сигналът Ви.
  • 22.12.202108:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали