В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1334

Огромни дупки на околовръстния път

Начало
21.12.2021
ID:
1334

Пропаднал път

Място/адрес: ул. „Захари Стоянов“ 9, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля да обърнете внимание на околовръстния път преди жп прелеза. Огромни дупки и шахти навсякъде. Вчера разпих колата си в една такава дупка, в опит да избегна ПТП. Спешно трябва да бъдат ремонтирани, защото са доста опасни. Недопостиму е път, по който има такова движение да е в това окаяно състояние.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител