В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №1333

Запушена отводнителна шахта

Начало
20.12.2021
ID:
1333

Друго

Подаден от: Атанаска Бекярова

Място/адрес: Асеновград кръстовището на ул Тутракан и ул Борис Сарафов

Описание: Днес е трети ден от снеговалежа и улица още прилича на река. Това се случва при всеки дъжд отводнителната шахта е запушена водата не се отича а се тазмива от колите. Прилагам снимки


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител