В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1332

Неработеща улична лампа

Начало
20.12.2021
ID:
1332

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Козаново, 4248 Козаново, България , ул.Мир2

Описание: След подмяната на стълба , лампата спря да работи , комшиите са възрастни хора и на тъмно не е приятно да не говорим страшно.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител