В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №1331

Неработещо улично осветление

Начало
18.12.2021
ID:
1331

Неработещо улично осветление

Подаден от: Олимпия Зехтинска

Място/адрес: Васил Левски 5

Описание: Моля спешно да бъде възстановено осветлението на ул. Васил Левски 5 (до джамията). Няма никаква светлина. Сутрин и вечер преминаването е почти невъзможно. Моля за спешна реакция от ваша страна!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител