В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №1330

неработещо улично осветление и e-mail за приключен уж случай 1281

Начало
18.12.2021
ID:
1330

Неработещо улично осветление

Подаден от: Аргир Карагеоргиев

Място/адрес: ул. „Струма“ 19, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: здравейте, преди месец подадох сигнал по неработещо улично осветление с ваш входящ номер 1281, на пресечната на ул. Генерал Дандевил с ул. Струма, и тези дни ми върнахте отговор, че е приключен сигнала, но осветлението така и не работи - ходих сега по тъмно да направя снимки за да се убедите, че някое длъжностно лице не си е свършило работата и ви е подвело. Моля от името на живущите около адреса да отстраните наистина проблема с изгорялата крушка на стълба и да се освети кръстовището.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител