В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1328

Запушена шакта

Начало
18.12.2021
ID:
1328

Теч на вода

Подаден от: Атанаска Бекярова

Място/адрес: Асеновград кръстовището на ул Тутракан и ул Борис Сарафов

Описание: Запулена отводдндителна шахта. При всеки дъжд или сняг улицата се пълни с вода, едната шахта не работи, а другата е запушена. Водата не се отича и стой със седмица разнася се от колите. Моля да се съзирате, защото улицата прелича на река. Прилагам снимки направени от днес


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител