В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1322

Опасна дупка на уличното платно на ул."Княгиня Евдокия" срещу номер 9.

Начало
13.12.2021
ID:
1322

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул .Княгиня Евдокия

Описание: Здравейте! Преди околко два месеца подадох сигнал за същата опасна улична дупка, като реакцията на Община Асеновград беше мигновенна. За съжаление преди да бъде попълнена дупката, дори не беше почистена и при следващия дъжд се отвори с още по-голям размер. Моля за своевременно реакция и адекватно отношение!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител