В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1321

Дупка на улично платно на ул."Княгиня Евдокия" срещу номер 9.

Начало
13.12.2021
ID:
1321

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул .Княгиня Евдокия

Описание: Здравейте! Преди около два месеца, Ви писах за същатата дупка и реакцията по запълването на дупката беше мигновенна! Но при попълването с незнайно каква смес, дори не беше почистена дупката преди това и номално при първия дъжд се отвори отново и дори е по-голяма! Моля за своевременна реакция преди зимния сезон!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител