В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1319

Паднали дървета

Начало
12.12.2021
ID:
1319

Паднало дърво

Подаден от: Стефан Апостолов

Място/адрес: По шосето за "Асенова крепост" след ресторант "Салаша" в началото на пътеката за параклис "Св. Илия"

Описание: По шосето за "Асенова крепост" след ресторант "Салаша" в началото на пътеката за параклис "Св. Илия" има две падвали дървета. Клоните на едното, по-голямото, наскоро паднало, бяха разпилени по асфалта. Над шосето е надвиснало трето дърво, което може да падне всеки момент и да препречи пътя нагоре към "Асенова крепост". Прилагам снимки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.12.202109:36
    Уважаеми господин Апостолов, уведомяваме Ви, че описаното от Вас местоположение попада в горски фонд и сигналът ще бъде препратен към Държавно Горско стопанство – Асеновград.
  • 13.12.202108:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали