В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1317

Асеновград-Първомай

Начало
10.12.2021
ID:
1317

Опасна улична дупка

Място/адрес: 2WF8+4C Асеновград, България

Описание: Казахте, че пътя ще се ремонтира след като се приключи пътя за Кърджали, защото е обходен маршрут. Вече пътя е ремонтиран, поставени са табели, но ремонт не започва. Снощи пак имаше катастрофа. Отиде си млад човек. Трябваше ли да се стига до тук? Искаме яснота, искаме дати. Кога ще започне ремонта? Кога ще придвижваме безопасно по пътя за който плащаме? Кажете истината, проекта замразен ли е?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 17.12.202110:13
    Здравейте! Пътят е предвиден за цялостен ремонт, като са осигурени и финансови средства. Дейностите са започнали от почистване на канавките. Поради това, че в момента се изпълняват трасетата Асеновград - Садово и Асеновград - Кърджали, ремонтът на пътя Асеновград - Първомай, по разпореждане на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ), ще започне в момента, в който бъдат завършени ремонтните дейности по другите два споеманти по-горе участъка. В противен случай, ако започне ремонт и на третата отсечка, ще бъде блокиран достъпът до населените места в съответната посока. А към момента част от нея се ползва за осигуряване на обходни маршрути.
  • 10.12.202116:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали