В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №1315

Опаснен уличен канал

Начало
08.12.2021
ID:
1315

Опасна улична дупка

Място/адрес: Кръстовището на ул. Княз Борис 1 ул. Градешница и ул. Пурвомайска

Описание: От две седмици пътното платно е нарязано поради прекарванв на кабели. Пръста е слегнала от големия трафик и дълбочината е голяма. Маля да се съзирате и да решите проблема


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 09.12.202116:51
    Здравейте, уведомяваме Ви, че през указания участък е изградена мрежа на мобилен оператор. Съгласно сключен с община Асеновград договор за прокопаване, изпълнителите имат задължение за възстановяване на нарушената настилка. В този ред същите са уведомени в най-кратък срок да възстановят асфалтовата настилка.
  • 09.12.202108:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали