В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1312

Окастряне на растителността в реката

Начало
08.12.2021
ID:
1312

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. Съединение Асеновжград

Описание: От името на живущите на ул 'Съединение' в Асеновград- очаквахме цял сезон общината да дойде и да ореже растителността в коритото на река Чая и поради липса на реакция от органите, публично подаваме сигнал!!! Кога общината ще изпрати екипи за окастряне на растителността в коритото????


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.12.202115:30
    Уважаема Госпожо, относно Вашето запитване за почистването на река Чая Ви уведомяваме, че след приключване на процедурата, която е започната, а именно за оценка на съвместимостта на планове, програми, проекти и инвестиционни предложения с предмета и целите на опазване на защитените територии. Почистването ще бъде извършено преди настъпване на вегетация, а именно преди пролет 2022 година.
  • 08.12.202112:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали