В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1311

Казан за боклук който не се почиства

Начало
08.12.2021
ID:
1311

Друго

Подаден от: Красимир Донев

Място/адрес: Ул.Тракия и ул Кресна

Описание: От 10дни единия казан за боклук е наклонен и от фирма КМД го подминават всеки ден.Казана е пълен и седи полегнал.Моля за подмяна с нов казан.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител