В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №131

Тротоар за възстановяване

Начало
07.04.2020
ID:
131

Друго

Подаден от: Яна Стоева

Място/адрес: Гр. Асеновград, ул. Изложение 1

Описание: Здравейте, Както се вижда от снимките, тротоара пред Военният стол е за възстановяване.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител