В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №1306

проект кучешки парк

Начало
02.12.2021
ID:
1306

Предложение

Подаден от: гергана

Място/адрес: асеновград

Описание: Този град спешно се нуждае от кучешки парк (дори два). Ограда и две врати трябват за направата на такъв парк, няма да има нужда от европроект. Няма да струва милиони, дори и десетки хиляди няма да струва. Искам отговор, това кога ще стане, в този град има много домашни любимци, които имат нужда от този парк. Моят любимец изпълнява всички изисквания и пак нищо не му се връща, само крещящи общинарки, че било пуснато от повода за 10 минути в парка да играе на пръчка. ами в града като няма адекватни места където да го заведа и да играем, ще го пускам в парковете със споделено ползване. моля за бърз и адекватен отговор


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител