В процес 33 Приключени 1656

Сигнал №1305

сладкарница Нико

Начало
02.12.2021
ID:
1305

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: гергана

Място/адрес: ул. Велико търново

Описание: Постоянно има коли на хора, посещаващи сладкарницата. Викам 112 и записват номерата, но полицаите са подкупни и не пишат фишове. Подкупни- постоянно нагъват безплатни торти и кафета в работно време от сладкарницата. имам достатъчно доказателства за това. хората които спират неправомерно са нахални и безочливи, защото на тази улица има знак за забранен престой или паркиране!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител