В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №1304

мръсни контейнери

Начало
02.12.2021
ID:
1304

Отпадъци/почистване

Подаден от: гергана

Място/адрес: ул. тракия

Описание: мръсни контейнери ул. Тракия, ул. Илинден, ул. Велико Търново


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.12.202116:58
    Здравейте, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място. При проверката не се констатираха разпилени отпадъци около съдовете за битови отпадъци. Съдовете са амортизирани и с нарушена цялост. Възложено е на фирмата-изпълнител да подмени амортизираните съдове със здрави съдове.
  • 02.12.202113:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали