В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №1302

Улично осветление

Начало
01.12.2021
ID:
1302

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Градска библиотека "Паисий Хилендарски", ул. Цар Иван Асен II 24, 4230 Център, Асеновград

Описание: При стълбите на библиотеката (от страната църквата Свети Димитър) няма работещо улично осветление.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител