В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1301

Неработещо улично осветление - Индустриална зона

Начало
01.12.2021
ID:
1301

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. Индустриална и ул. Възрожденци

Описание: Неработещо улично осветление на ул. Индустриална от пешеходния мост на спортната зала посока ул. Възрожденци, включително и по последно споменатата


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.06.202211:25
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на ул. "Индустриална" от пешеходния мост на спортната зала посока ул. "Възрожденци" няма изградено улично осветление. Община Асеновград търси варианти за изграждането на такова.
  • 02.12.202108:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали