В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1300

Нередност

Начало
30.11.2021
ID:
1300

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Георги Тенев

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен №104

Описание: Точно пред нашия вход, има една табела която указва посоката към Садово, Поповица, Кърджали тя се държи на половината си болтове и е въпрос да падне защото е доста голяма и тежка.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител